Dana 3.3.2020. u Sportskom rekreativnom centru održano je općinsko takmičenje iz odbojke. Na takmičenju su učestvovale sve tri škole sa područja naše općine. Prva mjesta i u ženskim ekipama i muškim odnijeli su učenici Gimnazije “Musa Ćazim Ćatić” , vođeni prof. Zajkom Hadžan, te tako se izborili za plasman na kantonalnom takmičenju. Djevojke su najprije pobijedile ekipu Mješovite srednje škole sa 2:1 u setovima, a zatim i Srednju tehničku školu sa 2:0, dok su muškarci u obje utakmice odnijeli pobjedu sa 2:0 u setovima.Ponosni smo na naše učenike i na navedeni uspjeh. posebno nas je dojmila izjava jednog učenika koji je rekao da ovdje nije uspjeh na prvom mjestu vec fer plej te zabava. Također, drago nam je što se naši učenici i u doba tehnologije zaista interesuju za sport. Djelić atmosfere možete vidjeti na sljedećim fotografijama:

 

Comments are closed.

Promotivni Video

Općinsko takmičenje iz rukometa

Termin održavanja: ČET 12:10-12:55

Dan nezavisnosti

Termin održavanja: ČET 12:10-12:55

LJUBAV NA DJELU

Termin održavanja: ČET 12:10-12:55

Naši gimnazijalci predstavili ideju za novu aplikaciju

Termin održavanja: ČET 12:10-12:55