Akcija dobrovoljnog darivanja krvi, održana 21.novembra, u kojoj je učestvovala i naša škola, premašila je sva naša očekivanja. Sretni smo, što su se naši maturanti zajedno sa profesorima, odazvali u velikom broju. Sjajno je što su naši učenici prepoznali važnost ove akcije i što su danas shvatili šta znači volontiranje i humanizam. Uzeto je ukupno 60 doza krvi za Kantonalnu Bolnicu Zenica i 10 za našu bolnicu u Tešnju. Ova akcija je bila humanitarnog, ali u velikoj mjeri i edukativnog, karaktera. Svi smo sretni i pokazali smo da smo HUMANISTI.

Comments are closed.

Promotivni Video

Općinsko takmičenje iz rukometa

Termin održavanja: ČET 12:10-12:55

Dan nezavisnosti

Termin održavanja: ČET 12:10-12:55

LJUBAV NA DJELU

Termin održavanja: ČET 12:10-12:55

Naši gimnazijalci predstavili ideju za novu aplikaciju

Termin održavanja: ČET 12:10-12:55