U petak, 22.11.2019.godine u 16h u velikoj sali Centra za kulturu Tešanj, održana je priredba povodom Dana državnosti Bosne i Hercegovine. Učesnici programa bili su učenici sve tri srednje škole na području Općine. Uz dramski perfomans ” Ježeve kućice”, koju je pripremila Dramska sekcija naše škole , muzičke numere Sekcije hora, Folklorna sekcija Mješovite srednje i uz još mnoštvo prigodnih i svečanih recitala rodoljubnih stihova obilježen je najznačajniji dan naše domovine. Direktorica naše škole, Adela Ibraković je svojim obraćanjem na svečanosti uputila iskrene cestitke svim građanima povodom Dana državnosti, te naglasila značaj učešća učenika u svim kultrunim manistacijama u kojima stiču iskustvo, znanje a s tim dobijaju mogućnosti pokazati svoje talente i ono šta rade kroz vannastavne aktivnosti.

Comments are closed.

Promotivni Video

Općinsko takmičenje iz rukometa

Termin održavanja: ČET 12:10-12:55

Dan nezavisnosti

Termin održavanja: ČET 12:10-12:55

LJUBAV NA DJELU

Termin održavanja: ČET 12:10-12:55

Naši gimnazijalci predstavili ideju za novu aplikaciju

Termin održavanja: ČET 12:10-12:55