U utorak, 15.marta 2016. godine, u prostorijama naše školske biblioteke imali smo priliku ugostiti predstavnike iz firme „Mann-Hummel“. Naime, oni su s ciljem odabrali našu biblioteku kako bi je obogatili za 12 novih, od velike materijalne vrijednosti, knjiga o historiji Bosne i Hercegovine koje će zasigurno koristiti učenicima naše škole. Na prijemu su bili prisutni direktorica škole Aida Salkić, pedagogica Nađa Krdžalić, profesorica Mirzeta Ajanović i članovi Bibliotekarske sekcije. Željeli bismo napomenuti kako su predstavnici iz „Mann-Hummela“ bili i nekadašnji učenici Gimnazije ,,Musa Ćazim Ćatić” i upravo ih je ova posjeta podsjetila na stare školske dane. Ovom prilikom se još jednom zahvaljujemo našim donatorima i nadamo se još nekom skorašnjem susretu.

 

Comments are closed.

Promotivni Video

Općinsko takmičenje iz rukometa

Termin održavanja: ČET 12:10-12:55

Dan nezavisnosti

Termin održavanja: ČET 12:10-12:55

LJUBAV NA DJELU

Termin održavanja: ČET 12:10-12:55

Naši gimnazijalci predstavili ideju za novu aplikaciju

Termin održavanja: ČET 12:10-12:55