Dana 11.12.2019. godine učenici svih razreda naše škole otišli su na jednodnevni izlet u Sarajevo. U okviru ove ekskurzije organizovana je posjeta Bošnjačkom Institutu gdje su se učenici imali priliku upoznati sa osnivanjem, funkcionisanjem i značajem ovog Instituta. U poslijepodnevnim satima učenici su svoje slobodno vrijeme proveli uživajući u ljepotama Sarajeva. Rani večernji sati su ostavljeni za pozorište. Ove godine naši učenici su se po prvi put upoznali sa Pozorištem mladih u kojem su mali priliku gledati komediju “Ime”. Predstavljena je priča o porodičnoj večeri na kojoj se raspravlja o budućem imenu najmlađeg člana porodice, a sugestije imena pokazuju prava lica međuljudskih odnosa koji su refleksija društva, prošlosti i naše svakodnevnice.Ova ekskurzija donijela je mnogo lijepih trenutaka i mnoštvo uspomena.

 

Comments are closed.

Promotivni Video

Općinsko takmičenje iz rukometa

Termin održavanja: ČET 12:10-12:55

Dan nezavisnosti

Termin održavanja: ČET 12:10-12:55

LJUBAV NA DJELU

Termin održavanja: ČET 12:10-12:55

Naši gimnazijalci predstavili ideju za novu aplikaciju

Termin održavanja: ČET 12:10-12:55