U utorak, 19.03.2019. godine održano je općinsko takmičenje srednjih škola u odbojci između muških i ženskih selekcija tri srednje škole sa područja naše općine:Mješovite srednje škole, Srednje tehničke škole i Gimnazije “Musa Ćazim Ćatić”. Naši učenici i učenice su, vođeni prof. Zajkom Hadžan, osvojili prvo mjesto u obje skupine (M/Ž). Muškarci su najprije pobijedili ekipu Mješovite srednje škole sa 2:1 u setovima, a kasnije i Srednju tehničku školu sa 2:0 te su time osigurali sebi prvo mjesto na takmičenju i prolazak na kantonalno takmičenje. Djevojke su prvu utakmicu igrale najprije protiv Mješovite srednje škole, a kasnije i protiv Srednje tehničke skole. Obje utakmice su dobile sa 2:0 u setovima čime su pokazale svoju spremnost i dobru uigranost.

POSJETA MUZEJU RATNOG DJETINJSTVA

Radionica o nasilju nad djecom – “Djeca su naše...

Etos konferencija u Sarajevu u organizaciji TPO fondacije

TUŽNI RASTANAK