Dana 1.12.2017.god, u amfiteatru naše škole je održano predavanje u sklopu obilježavanja Svjetskog dana borbe protiv AIDS-a. Tom prilikom doktor Mersad Denjalić je, srednjoškolcima Tešnja, objasnio virus HIV , kao i probleme te iste bolesti, a naročito je važno što su informisani o prevenciji i opasnosti od zaraze tog opasnog virusa. Učenici su imali priliku da steknu osnove obrazbe iz ove oblasti. Na ovaj način se obilježio Svjetski dan borbe protov AIDS- a i u našoj školi.

Categories: istaknuto, Oglasna ploča

Comments are closed.

Promotivni Video

Općinsko takmičenje iz rukometa

Termin održavanja: ČET 12:10-12:55

Dan nezavisnosti

Termin održavanja: ČET 12:10-12:55

LJUBAV NA DJELU

Termin održavanja: ČET 12:10-12:55

Naši gimnazijalci predstavili ideju za novu aplikaciju

Termin održavanja: ČET 12:10-12:55