Dana 19.05.2017.god drugi razredi su imali priliku uživati u bosanskohercegovačkim ljepotama uz prisustvo dva razrednika prof. Kršić Aide i prof. Hadžimehić Fahre te prof. Huskić Suade i direktorice Salkić Aide. Naime, tog dana su posjetili predivnu netaknutu prirodu Bijambarskih pećina. Naši učenici su bili očarani samom pećinom kako izvana, tako i iznutra. Sljedeća destinacija naših učenika bila je sarajevska Vijećnica. Tu su imali priliku da vide obnovljenu Vijećnicu koja je nakon katastrofalnog požara koji ju je zadesio 1992.godine ponovo sijala starim sjajem. Veličanstveni ručno izrađeni ukrasi i crteži su vraćali život ovoj bitnoj građevini našeg glavnog grada, ali i naše domovine. Ostatak vremena naši učenici su proveli uživajući u raskošu sarajevske čaršije. Sve ove lijepe uspomene sačuvane su u brojnim fotografijama.

Categories: istaknuto, Oglasna ploča

Comments are closed.

Promotivni Video

Općinsko takmičenje iz rukometa

Termin održavanja: ČET 12:10-12:55

Dan nezavisnosti

Termin održavanja: ČET 12:10-12:55

LJUBAV NA DJELU

Termin održavanja: ČET 12:10-12:55

Naši gimnazijalci predstavili ideju za novu aplikaciju

Termin održavanja: ČET 12:10-12:55