Dana 03.04.2017. U Amfiteatru naše škole upriličena je priredba kojom su učenici Gimnazije poželjeli dobrodošlicu našim novim prijateljima iz Hamburga. Današnja priredba bila je samo jedna u nizu dešavanja koje su organizovane povodom njihove posjete Bosni i Hercegovini.

Ovom dobrodošlicom, tj. programom koji su pripremili, naši učenici su naglasili ljepotu u različitosti ali također potcrtali stvari koje nas povezuju i koje su nam svima zajedničke. Uz pjesmu i prigodan govor i recitacije poslali smo poruku mira i bitnosti izgradnje mostova među kulturama, kao i bitnosti upoznavanja drugog i drugačijeg.

Comments are closed.

Promotivni Video

Općinsko takmičenje iz rukometa

Termin održavanja: ČET 12:10-12:55

Dan nezavisnosti

Termin održavanja: ČET 12:10-12:55

LJUBAV NA DJELU

Termin održavanja: ČET 12:10-12:55

Naši gimnazijalci predstavili ideju za novu aplikaciju

Termin održavanja: ČET 12:10-12:55