ASOCIJACIJA SREDNJOŠKOLACA BOSNE I HERCEGOVINE POSJETILA GIMNAZIJU

Asocijacija srednjoškolaca u Bosni i Hercegovini je ostavila dubok trag prethodnih godina u našoj školi. Kroz djelovanja, tada Lokalnog tima Tešanj, srednjoškolci su bili vrlo aktivni i sprovodili neke od zapanjujućih aktivnosti. Naime, danas je ponovno aktiviran Lokalni tim Tešanj, a današnja posjeta predstavnika ASuBiH Antonije i Marka koji su na vrlo edukativan i zanimljiv…

Više...