Naša škola, kao i svaka gimnazija, je uvijek bila prepoznatljiva po većem broju odličnih učenika i tako i na kraju ove školske godine imamo dobre rezultate. Ovo je dokaz da su znanje i djeca koja to prepoznaju najbolji motiv za uspjeh čovjeka. Iako je vanredna situacija, izazvana pandemijom, zatekla kako cijeli svijet tako i našu školu, profesori i gimnazijalci, iako nepripremljeni za te okolnosti, s velikim entuzijazmom, voljom i ljubavlju su prihvatili ovaj izazov i pronašli najbolja rješenja. S obzirom na tu situaciju i na kraju ove školske godine broj odličnih učenika je 162 od ukupno 257 gimnazijalaca. Srednja ocjena je 4.54! Moramo izdvojiti odjeljenje 3b/ prirodni smjer/ sa srednjom ocjenom 5.00 i 4d/ matematičko-informatički smjer/ sa srednjom ocjenom 4.93 , još jednom čestitamo. Ponosni smo i na naših 75 učenika koji su ostvarili vrlo dobar uspjeh, ali i volju i neodustajanje ostalih. Škola je ponosna i ovom prilikom im čestitamo , kako njima tako i roditeljima bez čije saradnje novonastale okolnosti ne bi bile lako prevaziđene te im se za tu podršku ovom prilikom i zahvaljujemo.
Svim našim učenicima želimo lijep raspust i vidimo se u septembru. Ostanite nam zdravi i vedri .
Menadžment škole i profesori.
Categories: Uncategorized

Comments are closed.

Promotivni Video

Općinsko takmičenje iz rukometa

Termin održavanja: ČET 12:10-12:55

Dan nezavisnosti

Termin održavanja: ČET 12:10-12:55

LJUBAV NA DJELU

Termin održavanja: ČET 12:10-12:55

Naši gimnazijalci predstavili ideju za novu aplikaciju

Termin održavanja: ČET 12:10-12:55