Ovog puta želimo da se zahvalimo Nedimu Eminagiću, roditelju našeg, sada bivšeg, gimnazijalca Kenana Eminagića sadašnjeg studenta psihologije, koji je uvijek nesebično pomagao našoj školi oko IT opreme i web funkcionalnosti, i uvijek mislio na sigurnost mreže i obezbjeđivanje boljih uslova za naše učenike. Zahvaljujemo se na donaciji i obuci za korištenje sljedeće opreme: dva Cisco SWITCH-a SF200-24 24-Port 10/100, Raspberry Pi mini-PC i par instalacija za operativne sisteme, sve u vrijednosti oko 1000 KM. Ovo je samo jedan od mnogih pozitivnih primjera saradnje roditelja i Gimnazije, pored aktivnosti Vijeća roditelja, koji omogućavaju unapređenje uslova rada i učenja naših učenika.

 

Categories: istaknuto, Oglasna ploča

Comments are closed.

Promotivni Video

Općinsko takmičenje iz rukometa

Termin održavanja: ČET 12:10-12:55

Dan nezavisnosti

Termin održavanja: ČET 12:10-12:55

LJUBAV NA DJELU

Termin održavanja: ČET 12:10-12:55

Naši gimnazijalci predstavili ideju za novu aplikaciju

Termin održavanja: ČET 12:10-12:55