7. decembra 2018. u holu naše škole, održan je Opći roditeljski sastanak. Direktorica Gimnazije, profesorica Aida Salkić izvijestila je roditelje o uspjehu u učenju i vladanju tokom školske 2017/18 godine, prezentovala analizu izostanaka i hronologiju školskih dešavanja kroz sliku. Tokom obraćanja, direktorica je obavijestila roditelje i o početku ove školske godine, o aktuelnim događanjima i aktivnostima u školi. Profesorica Aldijana Sadiković, roditelj učenika naše škole, održala je tokom ovog sastanka i jedno korisno predavanje o iskustvima roditelja djeteta s dijabetesom. Njeno izlaganje je bilo veoma emotivno i poučno za sve prisutne.

Nakon Općeg roditeljskog sastanka, održani su pojedinačni odjeljenski sastanci.

Comments are closed.

Promotivni Video

Općinsko takmičenje iz rukometa

Termin održavanja: ČET 12:10-12:55

Dan nezavisnosti

Termin održavanja: ČET 12:10-12:55

LJUBAV NA DJELU

Termin održavanja: ČET 12:10-12:55

Naši gimnazijalci predstavili ideju za novu aplikaciju

Termin održavanja: ČET 12:10-12:55