U periodu od 26.-28.10.2017. godine održana je 4. regionalna konferencija direktora u Ljubljani gdje je prisustvovala i direktorica Aida Salkić. Učesnici su imali priliku da osim radnog dijela upoznaju i razgovaraju sa: dr.Majom Makovec-Brenčić, ministricom obrazovanja, znanosti i sporta Slovenije, gradonačelnikom Ljubljane Zoranom Jankovićem koji je upliličio prijem za direktore, kolegama iz regiona kao i obilazak srednjih škola u Ljubljani. Direktorica naše Škole bila je u radnoj posjeti u Gimnaziji Bežigrad gdje je prijem upriličio direktor mr.Ciril Dominko i mr.Alenka Budihna. Otvorene su mogućnosti saradnje naše Škole za školama iz Bosne i Hercegovine, Slovenije, Makedonije, Hrvatske i Crne Gore.

 

Categories: istaknuto, Oglasna ploča

Comments are closed.

Promotivni Video

Općinsko takmičenje iz rukometa

Termin održavanja: ČET 12:10-12:55

Dan nezavisnosti

Termin održavanja: ČET 12:10-12:55

LJUBAV NA DJELU

Termin održavanja: ČET 12:10-12:55

Naši gimnazijalci predstavili ideju za novu aplikaciju

Termin održavanja: ČET 12:10-12:55