Učenici naše škole pokazali su svoju humanost u dvije akcije koje su provedene u februaru 2017. godine.

Akcija dobrovoljnog darivanja krvi u organizaciji Crvenog križa Tešanj održana je 23. 02. 2017. godine. Akciju je sprovela Kantonalna transfuzija krvi Zenica. Učenici četvrtih razreda naše škole su se u znatnom broju odazvali akciji i darivali tu dragocjenu tečnost.
Druga aktivnost je vezana za prikupljanje novčane pomoći za liječenje teško oboljelog sedamnaestogodišnjeg Jasmina Jusufovića iz Teslića. U akciji prikupljanja novčanih sredstava učestvovali su svi učenici i kolektiv naše škole. Prikupljena novčana sredstva uručena su Jasminu Jusufoviću 06. 02. 2017. Nadamo se da će mu dobro doći.Jasminu želimo što brže ozdravljenje.

 

Comments are closed.

Promotivni Video

Općinsko takmičenje iz rukometa

Termin održavanja: ČET 12:10-12:55

Dan nezavisnosti

Termin održavanja: ČET 12:10-12:55

LJUBAV NA DJELU

Termin održavanja: ČET 12:10-12:55

Naši gimnazijalci predstavili ideju za novu aplikaciju

Termin održavanja: ČET 12:10-12:55