U mjesecu decembru je u Gimnaziji provedena akcija prikupljanja pomoći i novogodišnjih paketića za socijalno ugrožene kategorije stanovništva. Pomoć je prikupljena u vidu prehrambenih proizvoda, kućnih potrebština, odjeće i dječijih igračaka. U akciji su učestvovali svi učenici Gimnazije zajedno s nastavnim osobljem i rukovodstvom škole. U akciju je bila uključena sekcija Crvenog križa i Vijeće učenika naše škole. Paketi sa prehrambenim proizvodima uručeni su 26.12.2013. u devet porodica koje su posjetili naši učenici, profesori zaduženi za ovu aktiovnost i predstavnici Socijalnog rada Općine Tešanj, dok su novogodišnji paketići  uručeni 31.12.2013. Udruženju djece s poteškoćama u razvoju koje djeluje na području općine Tešanj.

Categories: istaknuto, Oglasna ploča

Comments are closed.

Promotivni Video

Općinsko takmičenje iz rukometa

Termin održavanja: ČET 12:10-12:55

Dan nezavisnosti

Termin održavanja: ČET 12:10-12:55

LJUBAV NA DJELU

Termin održavanja: ČET 12:10-12:55

Naši gimnazijalci predstavili ideju za novu aplikaciju

Termin održavanja: ČET 12:10-12:55