ucenici_3_2014

Shodno višegodišnjoj tradiciji, Općinski načelnik je priredio prijem za učenike generacije, učenike sa posebnom diplomom i učenike sa ostvarenim značajnim rezultatima na takmičenju, te direktore škola, profesore i nastavnike koji su učenike pratili na takmičenja.

Prijem je upriličen u petak, 13.06.2014.god. sa početkom u 16 sati u velikoj sali Centra za kulturu i obrazovanje u Tešnju. Ovakav prijem ima za cilj, između ostalog, da afirmiše uspješne učenike i sportiste i da ih podstakne na dalji rad i napredovanje.

U ime lokalne vlasti, čestitke najboljim učenicima uputili su Općinski načelnik Suad Huskić i predsjedavajući Općinskog vijeća Fuad Šišić, koji su u svom obraćanju posebno istakli važnost ovako dobrih rezultata prvo za učenike, a onda i za zajednicu.

Iz naše škole, pored direktorice Aide Salkić, pohvaljeni su sljedeći učenici:

–        HODŽIĆ ANES – UČENIK GENERACIJE

–        Šišić Maida i Ferizbegović Šefika – učenice sa posebnom diplomom

–        Hasak Himzo – 1.mj.kant.tak.inform.
–        Zeničanin Edin – 2.mj.kan.tak.njem.jez.
–        Osmić Venan – 4.mj. međ.nar.takm. GenIUS, Web programiranje, IUS

–        Skula Naida, Sinanović Paša, Samardžić Ermina, Širbegović Emin, Škiljo Mirzet,
Bedak Azemina, Srkalović Eldar, Ogrić Edin, Korajlić Elma, Alić Almedina,
Hatkić Kenan, Žilić Zlata, Ramić Benjamin, Bahtić Mahmut
*učenici novinarske sekcije koji su na 13. Festivalu dramske sekcije osvojili 3. nagradu

Profesori koji su bili mentori pohvaljenim učenicima su:

–        Ahemtagić Mehmed, prof. inform.
–        Kršić Aida, prof. matem.
–        Ramić Estela, prof. matem. I inform.
–        Solo Amira, prof. bosanskog jezika i knjiž.