U  srijedu 28.10.2015.godine našu   školu su  posjetili pripadnici EUFOR LOT Doboj REGENT WOJCIECH i JURAWSKI PIOTR sa prevodiocem Krystynom Miletić.

gosti naše škole

Također smo imali posjetu predstavnika Turskog kulturnog centra Yunus Emre iz Sarajeva. Oni su posjetili našu školu kako bi darovali učenike koji uče turski jezik sa školskom opremom i školskim priborom. Bilo je to prijatno iznenađenje za naše učenike, ali i za našu školu.Ovom prilikom se i zahvaljujemo predstavnicima Turskog kulturnog centra .Naravno, to je samo početak koji otvara vrata jednoj velikoj i uspješnoj saradnji.

Comments are closed.

Promotivni Video

Općinsko takmičenje iz rukometa

Termin održavanja: ČET 12:10-12:55

Dan nezavisnosti

Termin održavanja: ČET 12:10-12:55

LJUBAV NA DJELU

Termin održavanja: ČET 12:10-12:55

Naši gimnazijalci predstavili ideju za novu aplikaciju

Termin održavanja: ČET 12:10-12:55