Obavještavaju se učenici JU Gimnazija „Musa Ćazim Ćatić“  Tešanj  da će se upis učenika u školsku 2018/19. godinu obaviti 27.08.2018.godine ( PONEDJELJAK ) po  navedenom rasporedu, a učenici na upisu dostavljaju rodni list,  svjedočanstvo o završenom prethodnom razredu i obrazac za upis, koji će preuzeti od razrednika.

Da bi podaci bili što tačniji, molimo sve učenike da uz pomoć svojih roditelja ili staratelja ispune sljedeći online upitnik, kako ne bi griješili ili bili u nedoumici prilikom popunjavanja upisnog obrasca koji će preuzeti od razrednika : online upitnik za upis u školsku 2018/19.g. (svaki učenik/učenica ima priliku da samo jednom ispuni upitnik, a unešeni podaci su vidljivi samo razredniku i školskom administratoru).

Raspored upisa:

School and office supplies and apple on classroom table in front of blackboard. View with copy space